XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
22/23.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.09.2018 15:30 Zemljoradnik 1 : 1 Mladost (B)
23.09.2018 15:30 Elid 1 : 1 Napredak 2012
23.09.2018 15:30 Moravac 3 : 0 Crvena zvezda
23.09.2018 15:30 Padina 0 : 3 Palilula
23.09.2018 15:30 Radnički 1947 4 : 4 Naisus 1977
23.09.2018 15:30 Doljevac 0 : 0 Moravac
22.09.2018 15:30 Morava (Ž) 5 : 2 Rasovača
22.09.2018 15:30 OFK Napredak 1929 3 : 0 Radnički 1924
U ovom kolu slobodan je tim: Sloga
23.09.2018 20:09 (Michko)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Rasovača 6 5 0 1 15
2 OFK Napredak 1929 6 5 0 1 15
3 Zemljoradnik 6 4 2 0 14
4 Morava (Ž) 6 4 0 2 12
5 Mladost (B) 5 3 1 1 10
6 Doljevac 6 3 1 2 10
7 Palilula 5 3 1 1 10
8 Naisus 1977 5 2 2 1 8
9 Moravac 6 2 1 3 7
10 Radnički 1924 6 2 1 3 7
11 Moravac 6 1 3 2 6
12 Elid 6 1 3 2 6
13 Radnički 1947 6 1 2 3 5
14 Napredak 2012 5 1 1 3 4
15 Sloga 5 1 0 4 3
16 Padina 6 0 1 5 1
17 Crvena zvezda 5 0 1 4 1
7.kolo
Sledeće kolo
29/30.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.09.2018 15:30 Radnički 1924 4 : 1 Sloga
29.09.2018 15:30 Rasovača 3 : 0 OFK Napredak 1929
30.09.2018 15:30 Moravac 0 : 3 Morava (Ž)
30.09.2018 15:30 Naisus 1977 5 : 0 Doljevac
30.09.2018 15:30 Palilula 2 : 2 Radnički 1947
30.09.2018 15:30 Crvena zvezda 3 : 1 Padina
29.09.2018 15:30 Napredak 2012 2 : 3 Moravac
30.09.2018 15:30 Mladost (B) 3 : 0 Elid
U ovom kolu slobodan je tim: Zemljoradnik

Takmičenje je napustio tim: Jedinstvo GVD
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 26 korisnika
Zaraza i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu