XS
SM
MD
LG
38.kolo
Rezultati
02.06.2007
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.06.2007 Spartak 1 : 2 Vlasina
03.06.2007 Sevojno 4 : 1 Inđija
03.06.2007 Novi Pazar 3 : 1 Mačva
03.06.2007 Rad 3 : 2 Dinamo
03.06.2007 Radnički (P) 0 : 0 ČSK Pivara
03.06.2007 Obilić 0 : 2 BSK Borča
03.06.2007 Radnički (N) 3 : 2 BASK
03.06.2007 Mladenovac 1 : 2 Mladost (L)
03.06.2007 Srem 1 : 0 Napredak
03.06.2007 Čukarički 3 : 0 Habitfarm
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Superliga Mladost (L) 38 24 10 4 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Superliga Čukarički 38 20 10 8 70
3 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Superliga Napredak 38 19 8 11 65
4 BSK Borča 38 16 14 8 62
5 Rad 38 18 8 12 62
6 Radnički (P) 38 17 8 13 59
7 Sevojno 38 17 8 13 59
8 Vlasina 38 14 14 10 56
9 ČSK Pivara 38 13 17 8 56
10 Radnički (N) 38 14 13 11 55
11 Mladenovac 38 15 10 13 55
12 Habitfarm 38 15 9 14 54
13 Novi Pazar 38 15 8 15 53
14 Srem 38 13 9 16 48
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Inđija 38 11 13 14 46
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Dinamo 38 10 15 13 45
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Zapad" Mačva 38 10 11 17 41
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" BASK 38 8 11 19 35
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Spartak 38 6 8 24 26
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Obilić 38 0 6 32 6

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu