Revija golova u Lebanu - domaćin zasluženo slavio

Dramatičan tok imao je jedan od derbija prvog kola Niške zone. Duel ekipe koje su najavile borbu za sam vrh tabele, a svoje ambicije potkrepile sastavima igračkog kadra. doneo je pravu dramu, posebno u drugom poluvremenu kada su dosudjena dva penala. Prvi za goste u 67. minutu kada je Zaplanjac golom M. Stefanovića smanjio prednost domaćih na 3:2. Posle izjednačenja (ponovo je strelac bio M. Stefanović) u 75. minutu sudija Stanković je još jednom pokazao na belu tačku, ovog puta za domaće, a iskusni Miljković je sigurnom realizacijom najstrože kazne doneo pobedu svim timu.

U drugom kolu u Lebanu se igra novi derbi, a gost Radana je zahuktali Dinamo koji planira ekspresan povratak u Srpsku ligu Istok.

NIŠKA ZONA - 1. KOLO

RADAN - ZAPLANJAC 4:3

Strelci: 1:0 Savić u 10., 2:0 Stojković u 28., 2:1 Mitić u 53., 3:1 Krivošija u 55., 3:2 M. Stefanović u 67. iz jedanaesterca , 3:3 M. Stefanović u 75., 4:3 Miljković u 77. minutu iz jedanaesterca - Lebane, stadion Radana, gledalaca: 600, sudija: Ivan Stanković (Niš).

RADAN (LEBANE): M. Mitić, Djordjević (Miljković), M. Jović, D. Stanković, Nedeljković, I. Mitić, Momčilović, Stojković, Savić (Cvetković), M. Stanković, Krivošija (Zagorac).

ZAPLANJAC (GADŽIN HAN): Cvetanović, Jovanović, Petković (Nikolić), Stošić, Vladimirov, Mirdžić, M. Stefanović, Nedeljković (I. Stefanović), Mitić, Kalčić, Stamenković (Vučković).