PLS: Inđija - Dolina 1:1
Prvi od tri Vojvođanske derbija koja će se odigrati među prvoligašima u prvom delu sezone odigran je u Inđiji. Inđija je bila bolji rival u ovom meču, ali je na kraju ona bila ta koja je ostala uskraćena za dva boda. Igrali su zeleno beli znatno bolje nego pre dve nedelje sa Surduličanima, ali to na kraju nije donelo očekivani rezultat. Već u petom minutu Inđija preti preko Lemajića, ali tada Matek nije imao previše posle. Gost prvi od tri šuta u okvir gola domaćina šalje u 11.minutu, a tada je Marković šutirao u dobro postavljenog Ristića. Domaćin se prvi put osmelio da šutira u 14.minutu. Kostić hvata poluvolej na ivici kaznenog prostora gosta, a ta lopta odlazi preko gola. Novu priliku ima Pejić za domaćina u 21.minutu. Iz teške pozicije iz kolena šutira u golmana sa nekih pet metara udaljenosti od gola Doline. Nova prilika za zeleno bele u 24.minutu. Stanković je sjajno centrirao na glavu Jovića, visoki štoper šutira glavom iznad prečke. Ona prava stoprocentna šansa je bila samo dva minuta kasnije. Pejić i Bajić dobro kombinuju, a ovaj drugi šutira kraj gola iz pozicije u kojoj je teško tako nešto učiniti a ne postići gol.

Tu domaćin kao da staje. Vršili su i dalje pritisak na gosta ali znatno slabije. U tom periodu gostujući igrač Marković ponovo u prilici da uputi udarac ka Ristiću.  Bio je to 32.minut, a loptu Ristić prosleđuje u korner.

Drugo poluvreme znatno slabije, ali su tu pali golovi. Sve je započeo Bajić u 51.minutu kada je bio opet u šansi za gol koji prosto neće ovog mladog igrača. Od svega samo korner.

1: 0 je bilo u 68.minutu. Lemajić se najbolje snašao u gužvi i glavom loptu sprovodi u mrežu. Pre toga Inđija je desetak minuta vršila snažan pritisak na zadnju liniju odbrane Doline.

Tada domaćin čini veliku grešku. Umesto da dotuče ne baš jakog rivala, ona spušta loptu, čini greške u takvoj igri i u 90+1.minutu sve joj se vraća. Petljali su zeleno beli, izgubili loptu, usledio je centaršut sa leve strane napada gosta, lopta stiže do Memovića koji je sam na pet metara i nije mu bilo teško da istu prosledi u nezaštićenu mrežu. 1: 1.

Tako je Inđija izgubila dva boda, a gosti stigli do možda i nezasluženog remija.

Inđija. Gradski stadion, geldalaca oko 500. Sudija:Zoran Široki iz Smedereva, pomoćnici: Radomir Ranković iz Smedereva i Dušan Jakovljević iz Ivanjice. Četvrti sudija: Dragan Čolović iz Raške. Strelci: Lemajić u 68' za Inđiju i Memović u 90+1' za Dolinu. Žuti kartoni: Pejić (66'), Jović (47) i Varka (77') kod Inđije, Vukmirović (64') kod Doline.

Inđija: Ristić, Pejić, Stanković, Jović, Zagorac, Tomanović (K), Kostić, Varga, Bajić, Lemajić (Milaković), Vuković (Krstić).
Trener: Zoran Govedarica.

Dolina: Matek, Baštovanov, Čižik (K), Memović, Radišić (Stajčić), Karadžić, Plavšić (Đoković), Marković, Momić, Kovačević, Stanimirović (Vukmirović).
Trener: Mile Tomić.

Jedinstvo Putevi 2 : 1 Teleoptik
Metalac (GM) 1 : 1 Proleter
BSK Borča 1 : 1 Sloga (K)
Sindjelić 0 : 1 Borac