OFK Slatina izvojevala pobedu nad Radujevcem 4:2

Slatinski „žuti“ izvojevali su prvu ovosezonsku pobedu u 2.kolu Okružne lige Bor nad timom Radujevca 4:2 (3:0). Slatinjani u sredu igraju odloženu utakmicu u Kladovu sa timom Brodoremonta.

Domaći tim je u prvim uvodnim minutima utakmice propustio šansu da odmah povode. Na prvi pogodak čekalo se do 32. minuta kada je Stanojević izvanrednim udarcem sa šesnaest metara matirao gostujućeg čuvara mreže 1:0. Biković minut kasnije povisuje rezultat na 2:0 , a pet minuta pred kraj poluvremena Petrović postiže i treći gol za svoju ekipu 3:0.

U drugom poluvremenu gosti smanjuju rezultat preko Furnigića na 3:1. Kada su svi na stadionu u Slatini pomislili da će utakmica ući u neizvesnu završnicu Biković postiže svoj drugi, a četvrti po redu gol za domaćina 4:1 75.minut. U sudijskoj nadoknadi vremena Furnigić postavlja konačnih Slatina – Radujevac 4:2.

Glavni arbitar Nikola Jovanović korektno je vodio susret. Pokazao dve javne opomene po jednu na obe strane.

Slatinjani u sredu, gostuju u Kladovu ekipi Brodoremonta u odloženoj utakmici 1.kola Okružne lige Bor.

Sloga 5 : 0 Branik
Poreč 1 : 0 Krivelj
Radnički 3 : 1 Ključ
Nemetali 1 : 0 Zlot
Brestovac 3 : 0 Brodoremont
Rudna Glava 2 : 1 Rajac