PLS: BSK - Inđija 1:1

Fudbalski klub Inđija odigrao je nerešeno 1:1 u Borči protiv domaće ekipe BSK u okviru 10. kola Prve lige Srbije. Oba gola postignuta su u prvom delu igre, iako je to bilo slabije poluvreme za obe ekipe. Borčani su priželjkivali i najavljivali pobedu, ali su jedino uspeli da povedu 1:0 golom u 22. minutu. Domaćini su do kraja poluvremena imali još nekoliko izglednih prilika, ali je Inđija uspela da remizira u finišu prvih 45 minuta igre. „Evrogol“ sa dvadesetak metara postigao je u 41. minutu igre Veljko Vuković, a taj rezultat ostao je nepromenjen do kraja utakmice. Fudbaleri Inđije vratili su se kući sa osvojenih jednim bodom. Naredni meč igraju na svom terenu u subotu 26.10. a protivnik je FK Sinđelić.