Metalac poražen u Zaječaru

Fudbaleri Metalca izgubili su na gostujućem terenu od Timoka sa 1:0, u utakmici 11.kola Prve lige Srbije. Naš tim nije opravdao ulogu favorita, pružio je bledu partiju, pa je pognute glave napustio stadion pod Kraljevicom. Strelac gola za Zaječarce bio je Marko Jakšić u 80.minutu. Ekipa Slavenka Kuzeljevića se posle ovog poraza nalazi na trećoj poziciji sa devet bodova zaostatka u odnosu na lidera Mladost iz Lučana. U narednom kolu, Metalac dočekuje ekipu Radnika iz Surdulice.

Gradski stadion u Zaječaru. Gledalaca: oko 1.500. Sudija: Momčilo Marković (Beograd) Strelac: Jakšić u 80.minutu Žuti kartoni: Kaličanin, Grkajac, Zogović, Joković (Tim), Stanić, Vlašić, Lukić (Met)

Timok: Zogović, Đoković, Milenković, Lukić, Savić, D.Stanković, Grkajac (od 53. M.Stanković), Vujović (od 78. Golubovć), Jakšić, Kaličanin, Crnomarković (od 66. Joković). Tr: Antić

Metalac: Đogatović, Kosić (od 84. Brkić), Sedlar, Vlašić, Joksimović, Panić, Luković (c), Lukić, Stanić (od 81. Zoranović), Mladenović (od 65. Ivanović), Ćirković. Tr: Kuzeljević