FAP - Loznica 2-0

Utakmica u kojoj je FAP pobedio Loznicu sa 2-0 treba što pre zaboraviti zbog loše igre obe ekipe, pa tako malobrojna publika koja je došla da po velikoj zimi posmatra ovaj meč nije mogla da uživa u igri kakvu ekipe koje igraju srpsku ligu trebaju da pružaju. I pored blede igre, ”kamiondžije” su stvarale prilike, a gosti se dobro branili i najzaslužniji što nisu ubedljivije poraženi, bio je njihov odlični golman Maksimović. U 18. minutu Janović pokušava sa 25. metara, ali lopta odlazi pored gola, zatim se Komarica dobro ne snalazi pred golom Loznice, a u 30. minutu Biljana Lukić pokazala je opravdano na belu tačku. Siguran izvođač najstrože kazne bio je jedan od najboljih igrača lige, Vladan Luković. U drugom poluvremenu gosti su krenuli malo agresivnije, ali njihovi napadi uglavnom su se završavali na dvadesetak metara od Fapovog gola. Domaći igrači pokušavali su iz polukontri da priprete golmanu domaćih, a ta jedna polukontra isplatila im se u 85. minutu. Luković je odlično proigrao mladog Miroslava Gukića koji je pogodio za konačnih 2-0.

Priboj. Stadion  Sportskog centra Priboj. Gledalaca: 250. Sudije: Biljana Lukic (Divci), Radojicic Aleksandar (Lajkovac) i Obradović Žarko (Valjevo).
Strelci: Vladan Lukovic u 30(p) i Gukić u 89. minutu.
Zuti kartoni: Vladan Lukovic(FAP), Dragićević, Jovanović, Kikanović (Loznica).
FAP: Krsmanović, Komarica (Bjelić), Vidoje Luković, Janović (Alihodžić), Džulović, Kruškonja, Novaković, Ostojić, Živković, Vladan Luković i Gukić (B. Šalipur).
LOZNICA: Maksimović, Tadić. Milutinović, Ikonić (Stefanović), Dragićević, Pavlović, Jovanović, Kikanović, Reljić, Sekulić i Tomić.

Jedinstvo 1 : 0 Inon
Železničar 3 : 2 Sloga (P)
Budućnost (V) 3 : 0 Radnički Stobeks
Sloga (PM) 1 : 0 Mačva