SLV: Sloga (T) – Sloven 2:0

Domaći fudbaleri su zasluženo došli do treće pobede u ovom prvenstvu protiv trenutno poslednjoplasirane ekipe u Srpskoj ligi Vojvodina. Igrači Sloge su od prvog minuta krenuli ofanzivno ka golu gostiju. Ređale su se šanse pred golom Slovena. Međutim u prvom delu meče domaći napadači nisu bili dovoljno skoncentrisani u samoj završnici napada i odbrana gostiju je uspevala je da odoli svim atacima domaćina. Najbolju priliku u prvom poluvremenu domaći fudbaleri su imali u 32. minutu kada je u šesnaestercu gostiju Vasljević idealnim kratkim dodavanjem uposlio Ponjevića koji je sa 10-12 metara šutira na gol, ali golman gostiju Dević sjajno interveniše i spašava svoju mrežu. Gosti iz Rume u prvom poluvremenu nisu uputili ni jedan udarac ka golu domaćina.
Drugo poluvreme domaćin nastavlja da atakuje ka golu Slovena. U 53. minutu posle jedne dubinske lopte ubačene u šesnaesterac gostiju Vasiljević uspeva sjajno da je prihvati i sa jedno 6-7 metara plasira je pored Dević u gol. Nakon vodjstva, domaći igrači nastavljaju sa napadima ka golu gostiju. Nakon dobrog centaršuta Tomića sa desne strane, Spajić u 58. minutu šutira polu iskosa sa 5-6 metara iz prve, ali golman gostiju sjajno interveniše i krajnjim naporom izbacuje loptu u korner. Ponjević u 64. minutu šutira sa nekih 20-25 metara i pogađa levu stativu gola golmana Devića. Poslednjih 15-tak minuta utakmice gosti uspevaju da se oslobode pritiska Sloge i prenose težište igre na polovinu domaćina. Ali ne uspevaju ni jednu ozbiljniju priliku da stvore pred golom domaćina. U 88. minutu Sloga dolazi do drugog gola na ovom meču. Posle dobro izvedenog kornera, u gostujućem šesnaestercu najbolje skače Vukoje i udarcem glavom sa 5-6 metara šalje loptu od stative u mrežu gola golmana Devića. Na kraju u 90. minutu gosti su imali priliku da smanje vodjstvo domaćina, nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca Škare, ali je golman Jeličić sjajno intervenisao i izbacio loptu u korner. Sve u svemu to je bila jedna borbena, ali fer i korektna utakmica u kojoj domaćin boljom i kvalitetnijom igrom na kraju zasluženo slavi pobedu od 2:0. Domaći navijači su zadovoljni napustili stadion sa nadom da će njihovi ljubimci nastaviti sa uspešnim partijama i u narednim mečevima.

Temerin –  Stadion: stadion Sloge u Temerinu. Gledalaca: 100 Sudija: Nikola Markuš (Odžaci) Pomoćni: Bogdan Krivokapić (Vrbas) i Milan Ćulafić (Savino Selo) Strelci: 1:0 – Vasiljević u 53, 2:0 – Vukoje u 86 minutu. Žuti kartoni: Rosić, Zamlakar (Sloga), Petrušić, Karić (Sloven)

Sloga (T): Jeličić, Dragoljević, Đulić, Milović, Dakić, Vukoje, Zamlakar, Tomić (73’ Tatić), Rosić (46’ Spajić), Ponjević, Vasiljević (88’ Tintor Z.).
Sloven: Dević, Borović, Lazić, Karić, Petrušić (68’ Alimpić), Vuković, Škara, Grabić (59’ Rakić), Stojanović, Marinković, Krsmanović.

Sloga (T) 2 : 0 Sloven
Radnički (NP) 2 : 1 Tekstilac Ites
Kikinda 3 : 2 Palić
Radnički (Š) 3 : 1 Spartak (D)
Proleter (NS) 1 : 1 Bačka (BP)
Senta 0 : 0 Big Bul