Sejdić za novu pobedu Fontane

Fudbaleri Fontane pobedom u Užicu (7:6) potvrdili su maksimalan učinak nakon pet kola prolećnog dela prvenstva i ostali su u trci za Prvu ligu Srbije. Domaći su poveli u 3. minutu kada grešku u odbrani Fontane koristi Perišić. Čačani su dugo tražili svoju igru. Deset minuta kasnije Sejdić sa dva gola pravi potpuni preokret. U poslednjim trenucima prvog dela Milićević duplira prednost Fontane. Gosti odlično otvaraju drugi deo i golom Spasojevića povećavaju prednost na 1:4. Kada su svi u dvorani Veliki park u Užicu pomislili da je pitanje pobednika rešeno Užice za samo četiri minuta stižu do izjednačenja. Prvo je Stanić u 26. minutu iz slobodnog udarca matirao Teofilovaća, a tri minuta kasnije isti igrač iz kaznenog udarca sa 6 metara smanjuje na 3:4. Neizvesnost u meč samo minut kasnije vraća Perišić nakon greške Spasojevića. Ipak golovima u 35. i 38. minutu Ivan Sejdić vraća Fontani dva gola prednosti. Neizvesno je bilo i u poslednjem minutu kada je za manje od 30 sekudni postignuto tri gola. Prvo Užice preko Stanića iz kaznenog udarca sa 6 metara smanjuje na 5:6, a samo nekoliko desetina sekundi kasnije Teofilović preko celog terena matira Bogojevića na golu domaćih za 5:7. Domaći su u poslednjim trenucima meča uspeli samo da ublaže poraz.