Silan start Varvarinaca,Temnić odneo bodove iz Šiljegovca

Onako kako su i najavili posle dvomesečnih priprema Varvarinci su u derbiju kola u Velikom Šiljegovcu nadigrali domaće. Poćeli su velikom ofanzivom pa je već u 14 minutu odnos u kornerima bio 12 prema 0 za Temnić ali strelci gostiju  Sibinović, Stojanović , Aksentijević, Rajković promašili su nekoliko zicera pa se na odmor otišlo bez golova. Na poluvremenu trener gostiju uvrstio je u igru Srđana Lazarevića i pogodio, ovaj je ubrzao igru pa su Varvarinci u 70 minutu poveli posle jednog šuta na gol kapitena Aksentijevića neko od domaćih je branio gol rukom pa je sudija Bojan Milić opravdano pokazao na belu tačku a kapiten Temniča Aksentijević bio siguran realizator. U nastavku gosti su u 78 minutu posle odlične akcije Sibinovića, Lazarevića i Dragana Rajkovića došli do konačnih 0. 2 pošto je Rajković majstorski pogodio levi donji ugao golmana Smiljkovića.

Jastrebac- Temnić 1924    0: 2(0: 0)

Strelci: 0: 1 Aksentijević u 71 iz KU, 0: 2 Rajković u 80 minutu. Igralište Jastrepca u Velikom Šiljegovce, gledalaca 150. Sudija Milić Bojan (Kaonik ) 7, 5. Opomenuti igrači: Milosavljević i Filipović (Jastrebac) i Jokić, Žerjav i Sibinović) Temnić-

Jastrebac: Smiljković 7, 5, Brčin 6( Dalibor Đurđević-), Migrić 5, 5, Vukadinović 6, Milošević 6(Miloš Đurđević), Milosavljević 6, Aleksić 5, Filipović 6, Zdravković 5, 5(Dimitrijević 6), Antić 5, 5, Lazarević 6

Temnić 1924,  Nešić 7, Jokić 7, Nikola Savić 6, 5(Pešić), Stojanović 7, Ćosić 8. Žerjav 7, Rajković 7, 5(Bogdanović-), Miladinović 7, Sibinović 7. 5, Aksentijević 7, Marković 7(Lazarević 7, 5)

Igrač utakmice: Ćosić Dušan (Temnić 1924)

Mladi perspektivni predsednik Temnića Darko Branković bio je zadovoljan učinkom svojih igrača

Naupare 3 : 1 Jasika
Poljoprivrednik 2 : 1 Šanac
Čitluk 2 : 1 FUD
Mladost 1 : 0 Sloga Ćićevac
Trudbenik 5 : 2 Gradina
Temnić 1924 4 : 0 Sloga Dašnica