RLZMO: Arilje - Tara 0:3

U subotu u Arilju u prelepoj sportskoj hali odbojkašice Tare ostvarile su još jednu pobedu protiv istoimene ekipe domaćina. Utakmica je bila rešena, već na samom početki izuzetno dobrom igron gostujuće ekipe iz Bajine Bašte koje su dobrim prijemom i sigurnom završnicom ostvarile ubeljivu razliku,a na kraju seta rezultat je bio 25:9 za Taru.U drugom setu Tara neshvatljivo slabopočinje set i ta doza neseigurnosti prati ih do kraja seta ali uspevaju da spreče iznenađenje i povedu 2 0 u stovima .Na kraju drugog seta 25:19 za Taru.Treći set Bajinobaštanke počinju sigurno i tehnički na visokom nivou koji im donosi početnu razliku i sigurnu završnicu seta i utakmice.Treći set 25:10 i 3 0 za Taru koja i dalje neprikosnoveno stoji na čelu tabele i polako počinje pripreme za kvalifikacije za Drugu ligu kojeće ove sezone biti izuzetno teške,ako pogledamo tabele Druge i prve odbjkaške lige.

Tara: 3 Jovana Jevtić, 5 Olivera. Damnjanović kapiten, 6 Ivana Petković, 7 Kristina Glišić, 8 Nevena Đokić, 11 Tatjana Glišić, 14 Andrijana Marić, 15 Snežana Milanović, 9 Jelena Jokić libero 19 Ružica Katanić 1 Stanić Aleksandra trener Dragan Pavlović.

Igrač utakmice:Snežana Milanović srednji bloker Tare.

Čačak 3 : 1 Libero ČA 2
Sloga 3 : 0 Stars
Lučani 3 : 0 Forma
Borac 2 1 : 3 Sjenica
Arilje 0 : 3 Tara