Remi u Ćićevcu, zona sve dalja

Puleni Saše Milosavljevića sve dalje su od trećeg mesta koje vodi u zonu posle jos jednog neresenog rezultata ovog puta protiv raspoloženih gostiju iz Dašnice. Imali su Ćićevci sve u svojim rukama 5-6 zrelih sansi a onda je iskusni Savkovič posle jednog kiksa uže odbrane domaćih i golmana Pantića doveo goste u vođstvo.Imali su potom domaći kolosalnu sansu da posle igranja rukom Petkovića sudija Milić pokaže na belu tačku ali je šut sa bele tačke kapitena Aleksandra Petrovića  golman gostiju Nikolić odbranio.Drugi deo protekao je u stalnom pritisku domaćih a gosti iz opasnih kontri u nekoliko navrata iz sjanih kontranapada preko  Savkovića i Borisa Đorđevića opasno ugrožavali gol..Ipak domaćin je preko Kezunovića u 88 minutu izjednačio pošto je posle centaršuta Radosavljevića sa desne strane lopta kroz šumu nogu dosla na drugu stativu do Kezunovića koji ovo ipak nije mogao da promaši za 1:1. Ipak šansu utakmice promasio je rezervista Luka Radulovića koji je pogodio stativu a lopta se odbila u ruke golmana Nikolić.

Sloga(Ćićevac)-  Sloga (Dašnica)    1:1  (0:1)

Strelci; 0:1 Savković u 30, 1:1 Kezunović u 88. minutu.Stadion Sloge u Ćićevcu ,gledalaca 200. Sudija Bojan Milić (Đunis) 7,5. Opomenuti igrači. A.Petrović, Ristić (Sloga Ćićevac) i Lević, Nikolić i Cvetić ( Sloga Dašnica). Igrač utakmice: Ivan Nikolić (Sloga Dašnica).

SLOGA (Ćićevac): Pantić 6, Radosavljević 7, A.Petrović 6 (Radulović -), Marko Stanojević - ( Mitrović 7), Stojković 6,5, Darko Stanojevič 6,5, Ivkovič 6,5, Al-Petrovič 6,5 (Milosavljević-), Kezunović 6,5, Maksimović 7, Ristić 6,5.

SLOGA (Dašnica) : Nikolić 7,5, Cvetić 6, Lević 6,5, Knežević 6,5, Petković 7, Ćulafić 7, Jovan Živković 6 (Babić-), Dunjić 6, Savković 7, Đorđević 7, Petrović 6 (Boban Živković-).

Vruća klupa domaćih na čelu sa agilnom predsednicom Sloge iz Ćićevca Draganom Krkić

Boris Đorđević igrač Sloge iz Dašnice poznati igrač petoparca stavljao je na muke odbranu domaćih

Najmlađi tandem na čelu kluba Zvezdan Krkić sekretar kluba i Dragana Krkić u društvu Zorana Bogdanovića

Gradina 3 : 2 Naupare
Sloga Ćićevac 1 : 1 Sloga Dašnica
FUD 3 : 2 Jastrebac
Šanac 1 : 1 Mačkovac
Jasika 1 : 1 Bošnjane
Poljoprivrednik 4 : 1 Pepeljevac
Čitluk 0 : 1 Jedinstvo 1936
Mladost 2 : 0 Vinogradar