Mačva čuva prvo mesto

Kiša, hladno vreme, borbena ekipa Jasenice nisu bili dovoljni da spreče fudbalere Mačve da izbore novu pobedu pred svojim vernim navijačima.  Fudbaleri Mačve su u meču 24. kola protiv Jasenice ostvarili ubedljivu pobedu koja ih ostavlja na vrhu tabele uoči samog finiša prvenstva u "Srpskoj ligi Zapad".

Već nakon pola sata igre domaći fudbaleri su stekli nedostižnu prednost od 3-0, a golove su redom postizali Matić u 7, Ristivojević sjajnim pogotkom iz kornera u 25, i Đukanović sa „bele tačke“ u 28. minutu. U drugom delu, domaćin je rutinskom igrom zadržao svoju prednost, koju je Matić uspeo i da poveća svojim drugim pogotkom u 49. minutu.

Na tabeli Mačva sada ima 52 boda, 4 više od prvog pratioca ekipe Loznice 1919 koja ima i utakmicu manje, odnosno 5 boda više od trećeplasiranog Poleta iz Ljubića

U sledećem 25. kolu "SLZ" Mačva ide u goste Mladom Radniku, dok Jasenica dočekuje drugog kandidata za prvo mesto ekipu Poleta iz Ljubića, a u ostalim susretima sastaju se:

Sloboda - Rudar,  Šapine - Loznica,  Bane - Šumadija,  Partizan - Jošanica ND 2011,  Železničar - Seljak,  Pobeda Beloševac - Krušik,  Mladi radnik - Mačva i Jasenica 1911 - Polet

Mačva - GFK Jasenica 1911  4:0 (3:0)

Mačva: Stepandić, Pejović, Spasenović, Vidić, Matić, Ristivojević, Đukanović, Jovanović, Milinković, M. Ilić, I. Radovanović.

Jasenica: Stanković, Petrović, Savić, B. Ilić, Mirović, Stojanović, Petković, Vasiljević, Nikolić, Popović, Jokić.

Rudar 1 : 1 Polet
Mačva 4 : 0 GFK Jasenica 1911
Krušik 2 : 1 Mladi radnik
Seljak 0 : 0 Pobeda
Jošanica ND 2011 0 : 3 Železničar