Šestica Varvarinaca u derbiju

Nastavlja se fudbalska  prolećna rapsodija Varvarinskog Temnića( deset pobeda i jedan remi) i ubedljivo prvo mesto. Ovog puta u derbiju kola pao je jesenji prvak Poljoprivrednik iz Počekovine čija se mteža tresla ćak šest puta a ponovo je briljirao Stefan Sibinović svojim novim het trikom ,igrač za koga su već sada zainteresovani mnogi prvoligaški klubovi,odlično mu je igrom asistirao i mladi Nikola Marković pred kojim je lepa budućnost. Ipak u derbiju najlepši gol postigao je vezista Darko Miladinović koji je u 85. minutu sa gotovo 40-45 metra pogodio mrežu iznenađenog golmana  gostiju Nikole Jovanovića kome je degažiranu loptu Miladinović iz prve vratio u mrežu.

SIBINOVIĆ PRVI STRELAC LIGE

Stefan Sibinović mladi špic Varvarinaca izbio je na čelo liste strelaca  sa 18 golova. To ništa nebi bilo posebno da Sibinović u redove Temnića nije došao u zimskom prelaznom roku i sve golove postigao u 11 utakmica prolećnog dela sezone,što je zaista nesvakidašnje za ove prostore.

Temnić - Poljoprivrednik (Počekovina) 6:2

Strelci: 1:0 Sibinović u 41, 2:0 Sibinović u 52, 3:0 Sibinović u 57, 3:1 Vasić u 64,  3:2 Milićević u 68, 4:2 Milosavljević u 72, 5:2 Nikola Savić u 80, 6:2 Miladinović u 85. minutu. Stadion "Temnić" u Varvarinu,gledalaca 250. Sudija Stefan Jovanović (Kruševac) 7,5.

TEMNIĆ: Grujić 7, Lazarević 7(Pešić 7),Nikola Savić 7,Stojanović 7(Rajković 7),Ćosić 7,Žerjav 7,Antić 7,Miladinović 7,Sibinović 8,5(Mihajlović 7),Aksentijević 7,5, Marković 8. Igrač utakmice: Stefan Sibinović (Temnić).

POLJOPRIVREDNIK: Jovanović 5,5,Ignjatović 6,Miloš Petrović 6,Milosavljević 7,Cvetković 6(Nikolić 6),Simić 6,Jovančević 6,Srđan Petrović 6,5,Vasić 5,5,Đurović 6,Milićević 7