Prijateljska utakmica: Mladost (M) - Balkanski 0:5

Videlo se da su gosti iz Dimitrovgrada znatno spremniji od Medoševčana. Po taktovima Marka Mančića, bez povredjenih štopera Markova i Pejčeva i mladog J. Georgijeva, Balkanski je pokazao da je razlika u klasi izmedju sedmoplasirane ekipe Niške zone i fenjeraša Srpske lige Istok, ipak velika.
Ekipa trenera Radivoja Manića izvršila je veliki pritisak na polovini domaćih, što je rezultiralo sa 4 pogotka u prvom i jednim na početku drugog poluvremena. Ulaskom rezervista Balkanskog, tempo je opao, po izuzetno hladnom vremenu, sneg je padao tokom većeg dela utakmice.  Nešto bolji utisak od ostalih Manićevih "drugopozivaca" ostavio je 16-godišnji levi bek Stefan Sokolov.

Rezultat: Mladost (Medoševac) - Balkanski 0:5 (0:4); Igralište: FK Mladost. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Djokić (Niš). Strelci: V. Georgijev u 13. i 51.minutu, Mancic u 27. minutu, Ivanov u 29. i S. Vasov u 43. minutu.

Mladost: Tomić, A. Kostić, Djokić, Martinović, Savić, M. Kostić, Vidojković, S. Živković, Djelić, Urošević, Denić. Igrali su još: Mladenović, Djorić, Cvetković, Veljković, Barabas, Marković, Perić, Petković, Nikolić, M. Živković, Sasa Živković, Bošković.
Balkanski: Milcev, Ćirić, Nikolić, M. Georgijev, B. Vasov, S. Vasov, Načkov, Krstić, Ivanov, Mančić, V. Georgijev. Igrali su još: Petrović, Gligorijević, Sokolov, Djurov, Vidanović, Simić, Aleksov, Cenić, Milanov.