Het trik kapitena Pecića doneo pobedu Dubljanima

U 28. kolu prvenstva OFL Trstenik fudbaleri dubljanskog Kamenoresca 76 pobedili su u gostima ekipu Vinogradara iz Riljca rezultatom 4:1, poluvreme 2:0 za dubljane i sa 46 bodova nalaze se na 6 mestu tabele. Susret je vodio glavni sudija Dejan Palić, prvi pomoćni sudija bio je Marko Digić a delegatsku dužnost obavljao je Dragan Poljaković. Po oblačnom ali prijatnom vremenu susret je posmatralo oko 50 gledalaca, postignuti pogoci su bili regularni uz dva iskorišćena penala za goste. Igra je bila dinamična i na momente oštra ali u granicama dozvoljenog. Najbolji igrač ove utakmice i kapiten dubljana Nikola Pecić iskoristio je na najbolji način svoje iskustvo i znanje koje je ispekao u FK Trstenik PPT i het trikom u 31, 70. i 81. minutu osigurao pobedu svom timu,još jedan pogodak četvrti po redu postigao je Dragan Župac u 42. minutu, doj je poraz Vinogradara ublažio Slobodan Petrović u 55 minutu susreta. U narednom 29. kolu Kamenorezac 76 na svom terenu dočekuje ekipu Slobode 1948 a Vinogradar gostuje na vrućem terenu u Starom Trsteniku kod istoimene ekipe i lideru na tabeli OFL Trstenik.

Stara Čaršija 5 : 2 Omladinac (O)
Sloboda 1948 0 : 3 Moravac-C 74
Vinogradar 1 : 4 Kamenorezac 76
Topoljak 3 : 5 FK Stari Trstenik
Jugovići 3 : 1 Omladinac (U)
Rujišnik 2 : 0 Stevka Bozurevka
Stragari 0 : 3 Polet 57
Borjak 2013 4 : 0 Mladost