Pobeda Kamenoresca u Ožacima

Po kišovitom vremenu i klizavom terenu, fudbaleri domaćeg Omladinca i gostujućeg Kamenoresca 76, prikazali su solidnu igru pred oko 30 gledalaca. Bilo je šansi na obadve strane ali su gosti ipak rešili poluvreme u svoju korist rezultatom 2:0. Susret je vodio glavni sudija Milenko Dimitrijević, prvi pomoćni sudija bio je Saša Digić, dok je delegatsku dužnost obavljao Dragan Mladenović. Strelci za Kamenorezac 76 bili su Mladenović u 8. i odlični Župac u 20. i 75. minutu utakmice. Pogodke za domaćine postigli su Lazarević u 50. i Matović u70.  minutu. Odžačani nisu realizovali penal u 82. minutu, Kamenorezac u subotu na svom terenu u zaostaloj utakmici dočekuje Polet 57 iz Milutovca, čime će se i zvanično u ovom prvenstvu oprostiti od svojih navijača. Za sada je na petom mestu OFL Trstenik sa 52 osvojenih bodova, dok je Omladinac na 9. mestu prikupio 40 bodova. Trener dubljana Nebojša Đukić dobro je odradio svoj trenerski posao, uprava je isto tako položila ispit rukovođenja klubom i organizacijom susreta.

Stara Čaršija 1 : 1 Moravac-C 74
Omladinac (O) 2 : 3 Kamenorezac 76
Sloboda 1948 2 : 2 FK Stari Trstenik
Vinogradar 0 : 1 Omladinac (U)
Topoljak 7 : 1 Stevka Bozurevka
Jugovići 1 : 1 Polet 57
Rujišnik 0 : 4 Mladost
Stragari 3 : 1 Borjak 2013