Kosanica pobedila Jedinstvo iz Paraćina

U trećem kolu Zone “Zapad” Kosanice iz Kuršumlije pobedila je na svom terenu Jedinstvo iz Paraćina sa 2:1 (1:1). Golove za Kosanicu postigli su Gvozdenović i Cvetković a za goste Milojević. Sledeću utakmicu Kuršumličani igraju u Varvarinu sa Temnićem 1924. Pred 150 gledalaca Kosanica je zabeležila treću pobedu, prikazavši dobru igru sa dosta šansi. Domaćin je poveo preko Gvozdenovića u 11. minutu a gosti izjednačili preko Milojevića u 25. minutu. Kapiten Kosanice Pećaranin nije u 64. minutu realizovao jedanaesterac. Ipak, podedu Kosanici doneo je Cvetković u 76. minutu. Sudija Godić nije pokazao nijedan žuti karton. -Zadovoljan sam osvojenim bodovima ali i igrom. Imali smo dosta šansi koje na žalost nismo realizovali. Sledeću utakmicu igramo u Varvarinu i ukoliko nastavimo sa dobrim igrama kao do sada, očekujem pobedu – rekao je Topličkim vestima Predrag Jovanović, trener Kosanice.