Kablovi 3 od 3

Zaječarski „crveni“ izvojevali su pobedu na domaćem terenu u komšijskom derbiju 3. kola Zone „Istok“ nad ekipom BSK Bogovina 6:1 (2:1). Krstićevi puleni 3 od 3 pred gostovanjem u Podvisu.

Detalj sa utakmice Kablovi - BSK Bogovina / foto: Live SPORT

Lider Zone „Istok“ tim Kablova nije dozvolio da do iznenađenja dođe u komšijskom derniju 3. kola protiv odlične ekipe BSK Bogovina. Zaječarci su odigrali odlično prvo poluvreme, a gosti iz Bogovine defanzivnom igrom branili svoj gol i pretili iz brzih kontra napada, te je rezultat na poluvremenu bio 2:1 u korist domaće ekipe.

U nastavku igre domaći fudbaleri iskoristili su svoje prilike za postizanje gola i stigli do ubedljive pobede 6:1 i liderske pozicije na tabeli.

Strelci za tim Kablova bili su: Konić 9. i 88., Jovanović 20. i 80. kao i Pavlović D u 56. i Pavlović S. u 78. minutu. Jedini strelac za goste iz Bogovine bio je: Trifunčević u 30. minutu.

Glavni arbitar Nikola Babić iz Aleksinca nije imao puno posla u derbiju 3. kola. Babić je pokazao jednu javnu opomenu igraču Kablova u 53. minutu susreta, što svedoči o fer pleju igrača na terenu.

Kablovi za vikend gostuju ekipi Rudara u Podvisu.