Kablovi nadigrali Brodoremont 3:1

Zaječarski zonaš tim Kablova nadigrao je minulog vikenda na domaćem terenu ekipu Brodoremonta iz Kladova 3:1 (1:1), u 5. kolu Zone „Istok“. Kablovi bez poraza u dosadanjem delu jesenjeg prvenstva novoformirane Zone „Istok“.

Tim Kablova je nakon pet minuta igre na igralištu „Ključ“ došao u vođstvo preko Jovanovića 1:0. Ekipa iz Kladova je nakon pet minuta od primljenog gola rezultat poravnala na 1:1 preko Stojanovića.

Iako je bilo šansi na obe strane mreže su mirovale do odlaska na odmor.

U nastavku igre Pavlović Zaječarcima donosi prednost svojim golom u 55. minutu 2:1, a Jovanović pet minuta pred kraj susreta svojim drugim pogotkom na utakmici stavlja tačku na susret Kablova i Brodoremonta  3:1.

Kablovi su nakon odigranih pet prvenstvenih kola jedina ne poražena ekipa u jesenjem delu Zone „Istok“. Zaječarce za viken očekuje teško gostovanje u Prahovu protiv ekipe Dunava.