Temnić osmicom overio tizulu,Sibinović pet puta u metu

Varvarin:

Bila je to igra mačke i misa,razgoropađeni Varvarinci već posle prvog dela vodili su sa 0:7 a prvi strelac lige Stefan Sibinović već je postigao četiri gola ,mogli su i još ali su promasili i što se tesko promasuje- U drugom delu Varvarinci si malo olabili pa su sa još jednim golom Sibinovića  poastavili konačnih  1;8 za zasluženu jesenju titulu u kojoj su postigli impresivan bilans 13 pobeda i samo dva remija uz impresivnu gol razliku od 53 data i samo 9 primljena gola što je rekord od super lige do zonskih stepana takmičenja.

Stefan Sibinović  prvi strelac  sa 23 gola

Prvi strelac zone Zapad brzonogi Stefan Sibinovič postigao je 23 gola i ubedljivo je prvin strelac lige ovaj mladi brzonogi napadač skrenuo je pažnju stručnjaka jos prošle godine kada je u dresu  Radnika iz Surdulice u polusezoni postigao 11 golova.Neki klubovi  prve i Super lige već su pokazali interesovanje za ovog mladog Ćićevca.,ali po rečima predsednika Temnića Darka Brankovića ovaj momak predvodiće napad Temnića i u Srpskoj ligi.

Dragocvet: Temnić         1:8 (0:7)

Strelci: Sibinović 0:1 u 3,0:2 Slobodan.Z.Marković u 5 . 0:3 Radosavljević u 6 minutu,o:4 Sibinović u 24,0:5 Sibinović u 30,0::6 Sibinović u 31 0:7 Slobodan.Z.Marković u 35,!. /  Maslar u 68 minutu.1:8 Sibinović u 83 minutu. Stadion Dragocveta ,gledalaca 100.Sudija  Srđan Aleksić (Krusevac) 7,5 Opomenuti igrači: Z.Simić (Dragocvet) i Acković (Temnić).

Dragocvet:: Petrović 5,Borko Maslar 5,5(Nešić-),Jovan Jovanović 5,5(Ivan Jovanović -),Petković 5,Milosavljević 5,5,Jakovljević 5,5, Filip  Marković 6,Stošić 5(Igor Marković-),Simić 6,Bojan mAslar 6,5,Nikolić 5,5

TEMNIĆ: Slobodan.R.Markovič 7,Stojković 7,Slobodan .Z.Marković 7,5,Simonović 7,5,Stanojević 7,5,Žerjav 7,5,Radosavljević 7,5(Boškovac 7,5),Bogdanović 7,5(Milojević 7),Acković(Miloš Mijajlović 7),Aksentijević 7,5,Sibinović 10.

IGrač Utakmice: Stefan Sibinović (Temnić)