Nova goleada Stefana Sibinovića

Po veoma prohladnom i vetrovitom vremenu fudbaleri Temnića odneli su još jednu pobedu u pri premnom periodu . Prvo poluvreme rastrzano i veoma slabo i da nije bilo dva sjajna poteza prvog strekca zone Stefana Sibinovića koji je najpre u 5 minutu odlično prošao po levoj strani i na drugoj stativi odlično uposlio Ackovića za vođstvo domaćih od 1;0. Sve do 42 minuta igralo se rastrgano a onda je Stefan Sibinović uzeo sam loptu predliblovao celu odbranu gostiju i savladao nemoćnog Nikolića za veliki aplauz prisutnih ali i legende Temnića 81 godisnjeg Živote Markovića Gele koji je bio odusevljen ovim pogotkom. Trener domaćih Saša Antić uveo je u drugom delu novu postavu u koju je ostavio samo Sibinovića koji je još dva puta matirao golmana gostiju, dok je sve bolji Nikola Miletić nova akvizicija Temnića postigao vrlo lepo četvrti gol uz njegovu novu utakmicu u kojoj je pokazao ponovo da će biti veliko pojačanje Temnića u pohodu ka Srpskoj ligi. Zbog povreda na teren stadiona Temnića nisu istrčali standardni : Milan Marković, Nikola Marković, Rade Aksentijević i Miloš Mihajlović a njihov oporavak po rečima klupskog doktora Aleksandra Josifova teče po planu i biće spremni za početak prvenstva.

TEMNIĆ- MAČKOVAC 5: 0 (2: 0)

Strelci: acković u 5, 2: 0 Sibinović u 42, 3: 0 Sibinović u 50. 4: 0 Miletić u 66, 5: 0 Sibinović u 77 minutu. Stadion Temnića U Varvarinu, gledalaca 100. Sudija : Kočanac Saša (Ćićevac). Opomenuti igrači: Negovan Sojkić ( Mačkovac)

TEMNIĆ: Slobodan. R. Marković, Radosavljević, Petković, Stojković, Pešić, Simonović, Vladimir Stojković, Rajković, Sibinović, Acković i Bogdanović. U drugom poluvremenu igrali su još: Gligorijević, Stanojević, Slobodan. Z. Marković, Žerjav, Ćosić, Velisavljević, Jovan Jovanović, Krstić, Manojlović, Todorović i Miletić,

MAČKOVAC:  Nikolić, Stevanović, Rajković, Stanojević, Aleksić, Sarić, Rakić, Atanasković, Jovanović, Ilčić, S. Stanojević. U drugom delu su nastupili. Dr. Vladan Mladfenović, Negovan Sojkić, D. Stanojević, Simić i M. Sojkić.

Mačkovac 6 : 3 Vinogradar
Gradina 1 : 0 Šanac
Jedinstvo 1936 7 : 2 Čitluk
Blagotin 5 : 4 Sloga (Ć)
Bošnjane 3 : 0 Sloga (D)
Omladinac 2 : 4 Naupare
Trudbenik 5 : 2 Jastrebac