Novosadsko-sremska zona: Kupinovo - Sremac 2:1

Prva detalj na utakmici vredan pažnje u 7. minutu: sjajan šut Mirka Rodića pod samu prečku gola Sremca, ali i još bolja intervencija Uzelca, koji je očigledno bio „raspoložen za svoj posao“. Usledila je, potom, brza kontra Vojčana, koji su preko Krstovića ozbiljno pripretili. U 15. minutu „kutak za sporni trenutak“: Kočijašević na ivici svog kaznenog prostora na nedozvoljen način zaustavlja Rudića. Bar na prvi pogled (a drugog nema) nije stečen utisak da je bio poslednji igrač u odbrani. U svakom slučaju, Svrkota mu dodeljuje crveni karton. Ogromna prednost za domaćina, koji je tokom većeg dela prvog poluvremena imao inicijativu i nekoliko izglednijih prilika, ali je, zatro, Sremac imao vrlo sigurnog Uzelca. Za prvo gol na utakmici čekao se 51. minutu, kada se pred golom Sremca najbolje snašao Tintor. U 73. minutu za delić sekunde Bosnić ne stiže da ugura iza leđa Ćeska. Deo utakmice koji je pripao Sremcu obeležio je, između ostalog, Krstović u 78. minutu sjajnom prilikom. Ipak, do poravnanja rezultata stiže minut kasnije: na centaršut Krstovića iz ugla, pred golom domaćina najbolje reaguje Vračev. Kada su svi pomislili da će doći do poravnanja rezultata, u poslednjim trenucima utakmice glavom postiže gol Janković, koji domaćinu donosi pobedu i bodove. Jednostavno, nesigurna odbrana Vojčana dozvolila je da im glavom postigne gol jedan od najnižih igrača na terenu.Strelci: 1:0 Tintor u 52, 1:1 Vračev u 79, 2:1 Janković u 90. minutu. Kupinovo: gledalaca 200. Sudija: Goran Svrkota; pomoćnici: Marko Gnjatović i Negovan Lazarov (svi Novi Sad). Delegat: Ivica Jović (Berkasovo). Žuti kartoni: Knežević (Kupinovo), Vračev i Knežević (Sremac). Crveni karton: Kočijašević u 15. minutu (Sremac).

KUPINOVO: Ćesko, Bosnić 7, Đuričić 7, M. Rudić 7, Mihajlović 7,5 (od 56. Janković), S. Rudić 6 (od 56. Radošević 7), Božić 6,5, Knežević 7,5, Oljača 6,5, Tintor 7 (od 80. Majstrorović), Gavrilović 7.

SREMAC: Uzelac 8, Vračev 7, Perin 7,5, Vasiljević 6, Milošević 7, Tutek 6,5 (od 77. Marić), Krstović 7, Bogićević 6, Popović 7 (od 88. Skopljak), Knežević 6, Kočijašević.

Igrač utakmice: Vladimir Uzelac.