Derbi koji se godinama čekao!

Derbi koji smo godinama čekali. Došlo vreme da,  kao nekada,  ova dva tima igraju meč za bodove. Startovali su dobro, osvojili po sedam bodova , komšije su i na tabeli. Balkanski se prestrojavao u prvim kolima da bi sada trener Milan Tošić konačno imao ono što želi. Nasuprot  njemu, Dragiša Zlatanov je sa svojim igračima , najpre propustio priliku da ,,obori,, Vlasinu, domaći su vodili sa 2:0, da bi  za kratko vreme u poslednjih nekoliko minuta doživeli samo loše. Prvo su gosti  izjednačili da bi na 2 minuta pre ktraja neko iz publike gurnuo  protivničkog igrača, ovaj dobro ,,odglumio,, ulogu ,,teško povredjenog,, što je sudijama bilo dovoljno da prekinu meč. Naravno, navijaču nije mesto u ,,restriktivnom prostoru,, ali…