JOL: GFK Dubocica - Progres 2:1

Na gradskom stadionu u Leskovcu GFK Dubočica je teže nego što se očekivalo savladala Progres iz Ladovice sa 2:1.Dubočica je imala inicijativu u prvih pola sata, pritiskala gosta ali sve je izgledalo jalovo bez mnogo konkretnih šansi. Odbrana gostiju je uspela da se odbarni od ataka leskovčana. Gosti su se opredelili za čuvanje svog gola i pokušavali su nekim kontrama koje nisu bile preterano opasne po iskusnog Zvezdana Stojanovića golmana leskovačcana. Dubočica je povela 10-ak minuta pred odlazak na odmor. Slobodan udarac sa oko 18 metara Milan Cakić je majstorkski pretvorio u pogodak i to je bilo 1:0 za Dubočicu.

GFK Dubocica-Progres

U drugom poluvremenu leskovčani su imali inicijativu ali ništa što bi ozbiljnije ugrozilo gol gostiju. To je moglo da skupo košta domaćina jer je u 82. minutu gostujući napadač iskoristio odlično dodavanje iz sredine i savaladao Stojanovića za veliku radost 1:1. Poslednji 7-8 minuta Dubočica je napdala, glavni sudija je trebalo da dosudi očigledan jedanesterac za domaćina, ali se nije oglasio. Ključni detalj dogodio se u 91. minutu, kada je sudija dosudio sumnjiv jedanesterac za Dubočicu koji je Nikola Djokić sigurnim udarcem pretvorio u pogodak i tako približio Dubočicu ka gornjem delu tabele. Meč je odigran pred oko 150 gledalaca uz sudjenje Nenada Cvetanovića.

Vučje 4 : 2 Kumarevo
Radnički (P) 8 : 1 Šumadija
Čekmin 2 : 1 Plantaža
Umac 4 : 2 Omladinac
Sloga (L) 4 : 1 Brza
Zloćudovo 5 : 4 Železničar
Sloboda D.B 2 : 1 Mladost V
GFK Dubočica 2 : 1 Progres