Sombor : Veterani Čelinca gosti somborskog Radničkog

U predigri fudbaslske utakmice V kola Bačke Lige između somborskog Radničkog i odžačkog Tekstilca, odigrana je jedna zanimljiva utakmica veterana somborskog kluba i njihovih gostiju iz Čelinca kod Banja Luke (Republika Srpska ). Ovaj deveti, sada već tradicionalni susret, po lepom vremenu okupio je vremešne fudbalere ova dva kluba,a njihov meč je završen pobedom domaće ekipe , rezultatom 4:2. Prvo poluvreme ove utakmice proteklo je u ravnopravnoj igri starih prijatelja i rivala (2:2), a u nastavku su domaćini sa nova dva gola u mreži gostiju došli do pobede. Važnije od svega bilo je druženje na trećem poluvremenu , koje je proteklo u dobrom raspoloženju , a naredni susret je zakazan na terenu u Čelincu, gde će se nastaviti tradicionalno prijateljstvo ova dva kluba.

Po završetku međusobnog susreta veterani Čelinca i Radničkog zajedničkim snagama su davali podršku ekipi prvog tima somboraca u susretu sa komšijama iz Odžaka u V kolu BFL

Gomionica 1 : 6 Vrbas
Rekreativo 0 : 1 Sloga-Nektar
Polet-Krajišnik 1 : 1 Krajina
Džaja 3 : 1 Borac
Omladinac 5 : 0 Mladost
Čelinac 4 : 3 Gorica