U tromeču sa ubljanima pao samo Tvrdojevac
U prethodna tri vikenda Tešnjarci su odigrali tri susreta sa ubskim ekipama i to dve na Riversajdu i jednu u gostima. Ostvareni bilans je tri uknjižena boda.

Najpre je na Riversajd došla ekipa Trlića koja je ambiciozno krenula u novu sezonu sa skrivenim ambicijama da konkuriše za sam vrh tabele. Odigrana je čvrsta utakmica u kojoj su gosti poveli već sredinom prvog poluvremena iz penala koji je skrivio Čvorić. Ispostaviće se da je taj gol bio i jedini na ovom meču i koji je gostima iz Trlića doneo pobedu. Do kraja utakmice Tešnjarci su pokušavali da dođu do protivničkog gola, vršili pritisak celo drugo poluvreme, ali su gosti vešto čuvali svoju mrežu i zasluženo pobedili. Nekoliko teško stvorenih prilika Tešnjarci nisu umeli da iskoriste.

Nakon neuspeha kući sa Trlićem otišlo se na gostovanje u Tulare. Bila je to utakmica gde je golman Radojević nakon 635 minuta primio prvi gol iz igre. Svi golovi u ovoj sezoni koje je Tešnjar primio bili su sa bele tačke. U tom 5. minutu meča u Tularima jedan udarac sa oko 25 metara doveo je do toga da lopta zakači nekoga u odbrani Tešnjara, promeni putanju i u visokom luku odsedne u samom roglju nemoćnog golmana Radojevića.  Sredinom poluvremena neoprezan start Kremića na ivici šesnaesterca sudija je okarakterisao kao jedanaesterac koji su domaći sigurno iskoristili. Ali već u narednim minutima Tešnjarci vraćaju nadu da mogu preokrenuti susret. Nakon jednog prekršaja i centaršuta u srce šesnaesterca najveštiji je štoper Nebojša Milosavljević koji loptu plasira u mrežu i vraća Tešnjar u igru. U nastavku Tešnjar steže, domaći padaju sa snagom i nakon jednog dobrog prodora i centaršuta Gračanina lopta pogađa u ruku domaćeg igrača. Na žalost u toj utakmici jako malerozni Vukosavljević ne uspeva da donese izjednačenje. Već u narednom napadu stigla je kazna. Vukosavljević je zaboravio igrača na trenutak i lopta je u mreži Radojevića. Demoralisani zbog promašenog penala i primljenog gola Tešnjarci nisu više imali snage da se izdignu i pokušaju da promene rezultat. Ostalo je 3:1 za Tulare.

Konačno, u poslednjoj utakmici tromeča sa ekipama sa ubskog područja na Riversajd je stigao povratnik u ligu ekipa Tvrdojevca. Sa određenim rokadama u timu koje je izvršio trener Milovanović  Tešnjarci su već nakon 20 minuta igre stigli do sigurnog vođstva od 2:0 koje su čuvali do kraja i gosti nijednog trenutka nisu uspeli da ga ugroze. U 11 minutu evrogol postiže prekaljeni fudbalski vuk i kapiten Tešnjara Mićko Vasiljević, a u 18 minutu nakon sjajne asistencije danas na poziciji napadača u kojoj se odlično snašao Rafajlovića sam ispred golmana Tvrdojevca istrčava Raša Gračanin, dribla ga, ali mu lopta beži, te uspeva jedva da je stigne i sa korner linije petom asistira Vukosavljeviće koji je smešta u mrežu. U drugom poluvremenu domaći su mogli i ranije da overe pobedu još nekim golom, ali što zbog nepreciznosti, što zbog sebičnosti pojedinaca nisu uspeli. Ipak upisana su tri važna boda.

Joševa 5 : 1 Kolubara
Pepeljevac 2 : 1 Sovljak
Banjani 2 : 2 Mladost
OFK Jabučje 7 : 0 Polet
Tešnjar 2 : 0 Tvrdojevac
Kačer 0 : 2 Tulari
ZSK 2 : 1 Trlić
OFK Divci 3 : 1 Junior Novo Naselje