Dubljani ponovo na čelnoj poziciji
U odigranom 13. kolu druge Rasinske okružne lige fudbaleri Kamenoresca 76 osvojili su sva tri boda  u Ćićevcu, pobedivši domaću Pobedu sa 8:0. Bilo je ovo uprkos pobedi jedno od najlošijih izdanja dubljanskih crveno plavih, koji su bili nekompletni zbog povreda i parnih kartona igrača. Domaćini su kao i gosti utakmicu počeli sa zakašnjenjem ali i sa 10 igrača, tek u 8. minutu u igru je ušao i 11 igrač FK Pobede.

Sve u svemu utakmica je bila fer i korektna a posmatralo ju je 20 gledalaca. Sudijska trojka bila je na visini zadatka,glavni sudija je bio Darko Lapčević iz Ćićevca, delegatsku dužnost obavljao je Goran Gašić iz Brusa. Pogodci iz igre su bili regularni a postigli su ih gostujući fudbaleri Vladan Pecić u 5. minutu ,Nenad Župac u 33, Raičević u 40. i 83. minutu,Čeperković u 51. i 78. minutu, Nemanja Pecić u 73. i Vidojević u 8.1 minutu utakmice. Tako je Kamenorezac ponovo došao na čelnu poziciju jer je OFK Gnjila igrala nerešeno. Naredno 14. kolo obadve ove ekipe su domaćini Kamenorezac 76 dočekuje Župske Bisere, a OFK Gnjila je domaćin Rubinu iz Donjeg Stupnja.

Sloga 1 : 1 OFK Gnjila
Stari Trstenik 5 : 1 Polet 57
Rubin (Z) 5 : 1 Varvarin
Omladinac 2 : 0 14. Oktobar
Trudbenik 3 : 3 Donji Kopaonik
Mladost 1 : 0 Rubin (DS)