FAP uspešan protiv Kosjerićana
Pred 500 gledalaca, sa ubedljivih 5:0 fudbaleri FAP-a su savladali skromnu ekipu Crnokose iz Kosjerića. Do prvog gola čekalo se sve do 35. minuta. Luković je iz slobodnog udarca šutirao sa 25. metara, loši golman Crnokose loptu odbija do najboljeg aktera meča, Bjelića kome nije bilo teško da pogodi za 1:0. Već u sledećem napadu FAP je povećao prednost na 2:0, preko raspoloženog Lukovića, a samo tri minuta kasnije Marić pogađa za 3:0.
U drugom poluvremenu „kamiondžije“ nastavljaju da atakuju ka golu Crnokose, ali ne uspevaju da postignu gol sve do 73. minuta. Stanković je odlično predriblao celokupnu odbranu Cnokose, pa i golmana Gajića koji je na poluvremenu zamenio Vukosavljevića, i  bukvalno se ušetao u gol za 4:0. Tačku na goleadu FAP-a stavio je Boriša Šalipur u 82. minutu lepim pogotkom iskosa sa desetak metara. Do kraja meča FAP je mogao da postigne još dva gola, ali Koldžić i Pantović su se propisno obrukali. U pobedi FAP-a nad Crnokosom učestvovali su: Jojević, Slaina, Dejan Šalipur, Boriša Šalipur, Spasenić, Pantović, Spasojević, Marić, Luković, Stanković, Bjelić, kao i Koldžić, Stevanović i Janjušević, dok su sa klupe mlađim kolegama podršku davali veterani Šiljak, Vulević i Lujić, kao i lucidni Duško Janović.