Inđija lako do pobede protiv Radničkog

Na jednom od terena koji se nalaze u sklopu velelepnog sportskog centra FSS-a, popularne srpske kuće fudbala u Staroj Pazovi, Inđija je lako i ubedljivo savladala Radnički iz Nove Pazove rezultatom 3:0 (1:0). Treneri su iskoristili ovaj pripremni meč za nastavak sezone da se uvere u kvalitet što većeg broja igrača, pa su izveli dva potpuno različita tima u svakom poluvremenu. Prilično borbena utakmica jakog inteziteta više je ličila na pravi okršaj za bodove nego na prijateljski meč. Na uzbuđenje se čekalo sve do sredine prvog poluvremena kada je kontra Inđije završena volej udarcem preko prečke. Terensku inicijativu prvoligaš iz Inđije materijalizovao je prelepim pogotkom iz slobodnog udarca u 43. minutu. Strelac: Vujasin. Ovim rezultatom završeno je prvo poluvreme.

U nastavku utakmice viđena je nešto otvorenija borba u kojoj se bolje snašla Inđija. Nakon otvorene prilike na 2:0 povisio je Galić u 49. da bi konačan rezultat postavio Trifković nakon gužve u kaznenom prostoru Radničkog, u 79. minutu. Trener Inđije Miroslav Blanuša bio je zadovoljan viđenim ali takođe i svestan da će u mnogo jačoj konkurenciji morati da prikažu više na terenu od korektnog pristupa ukoliko žele da osvare proboj u vrh tabele Prve lige Srbije.

Radnički (NP) 1 : 1 Omladinac
TSC 1 : 0 Bačka 1901
Senta 1 : 0 Vršac
Dolina 2 : 2 Radnički (SM)
Cement 2 : 2 Železničar
Sloga 5 : 3 Borac (S)
Odžaci 0 : 0 Radnički (Š)
Dunav 2 : 2 Banat