Bledo izdanje fudbalera Trstenika PPT

Gostujuća ekipa Timočanina iz Knjaževca iznenadila je domaćina FK Trstenik PPT pobedom od 1:0  na stadionu kraj Morave u Trsteniku pred 200 gledalaca. Bilo je ovo bledo izdanje trsteničana u 19. kolu Prve srpske lige Istok, domaći su već u četvrtom minuti imali šansu za pogodak kada je Ristić sa 16 metara šutirao loptu preko gola gostiju. Do kraja prvog dela utakmice domaći su bili bolji i agresivniji tim ali to nije urodilo plodom.

Bledo izdanje trsteničana

Trener Milan Babić pokušao je izmenama da promeni stil igre ali ni to nije pomoglo. U samom finišu susreta u 85. minutu gosti iz Knjaževca su posle brzog kontranapada preko Mašića postigli vođstvo ujedno i pobedu u ovom meču odnosno tri važna boda. Trstenik PPT posle ovog poraza nalazi se u donjem delu tabele sa osvojenih 24 bodova, krajem ovog vikenda gostuju u Prahovu kod ekipe Dunava. Utakmicu je vodio Milan Krstić iz Leskovca, opomene kod domaćih dobili su Savić i Vasiljević. a kod gostiju Stojadinović, Anđelković i Ahmeti.

Trstenik PPT 0 : 1 Timočanin
Car Konstantin 3 : 1 Dunav
Tabane 1970 4 : 0 Sloga (D)
Radnički (P) 1 : 0 Sinđelić
Timok 6 : 1 OFK Bor
Radnički (S) 3 : 1 Moravac Orion
Ozren 1 : 1 Jedinstvo (B)
Radan 0 : 0 Temnić 1924