Slatina ubedljivo savladala Ključ 5:0

Fudbaleri Slatine savladali su tim „Ključa“ iz Podvrške 5:0 (2:0), u 19. odloženom kolu Okružne lige Bor. Kapiten Slatinjana Đorđević u 30 sekundi načeo mrežu gostiju.

Utakmica koja je na programu bila 3.aprila, odložena je za 27.april na zahtev gostujuće ekipe. Gosti su 3.aprila krenuli put Slatine, ali po obrazloženju FS Bor, autobus kojim su gostujući fudbaleri putovali, ostao je u kvaru na pola puta Podvrška – Slatina.

Slatinski tim demolirao je goste iz Podvrške 5:0 (2:0), a kapiten Đorđević u 30 sekundi savladao je gostujućeg čuvara mreže 1:0. 20.minuta kasnije isti igrač povisio je rezultat na 2:0. Gosti su pretili iz kontra napada, ali odbrana Slatine bila je na visini zadatka.

Na odmor otišlo se rezultatom 2:0.

U nastavku susreta ređale su se šanse pred golom gostiju, a Trifunović u 65. minutu postiže treći gol za svoj tim. Arsović u 75.minutu povisuje na 4:0, a tački na susret Slatine i Ključa stavio je Živanović u 80.minutu 5:0.

Krivelj 1 : 0 Nemetali
Blizna 1 : 1 Deli Jovan
Slatina 5 : 0 Ključ
Zlot 4 : 3 Poreč
Branik 4 : 2 Čubra
BSK 2 : 0 Polom
Sloga 3 : 1 Majdanpek
Rudna Glava 3 : 1 Radnički