OFL UB grupa Istok: Odigrano pretposlednje kolo

U grupi Istok, opštinske fudbalske lige Ub odigrano je pretposlednje kolo, a odigrane utakmice su uglavnom u okviru predvidjenih ishoda. Zbog zahteva odredjenih klubova, a iz raznih razloga, većina utakmica, tačnije tri su odigrane u subotu, po jako vrućem i sparnom vremenu. Ekipa Kalenića je službenim rezultatom u svoju korist zabeležila 3 boda, pošto se ekipa Sloge iz Vrhovina nije pojavila na zakazan susret.

Podela bodova u Zvizdaru izmedju domaće i ekipe Murgaša u nezanimljivoj i vrlo tvrdoj utakmici. U Dokmiru težak poraz domaćina koji i dalje kuburi sa igračkim kadrom, pa je utakmicu započeo sa 8 prvotimaca i jednim rezervistom, ali i pored toga ravnopravno parirao nadmoćnom protivniku i na poluvreme otišao sa samo jednim golom u mreži. Iako je tim kompletiran u pauzi, očigledno je to izazvalo kontraproduktivan efekat, jer je u manjku kvalitetnih igrača ekipa Dokmira pretrpela ozbiljan poraz. Senku na sportski korektnu utakmicu bacio je nesmotren start Kovačevića nad igračem Pambukovice, Gavrićem, koji je pukom srećom prošao bez ozbiljnijih posledica, a u poslednjem minutu igre.

U Šarbanama lagana i nadmoćna igra gostujuće ekipe kao potvrda evidentnog kvaliteta i sasvim očekivana pobeda nad ekipom domaćina rezultatom 0:5 ! Ovom pobedom Paljuvi su i zvanično prvak sezone 2015/16-e, čime su omogućili odlazak u viši rang i ostvarili višegodišnje ambicije. Sve čestitke rukovodstvu i igračima na ostvarenom uspehu. U očekivanju poslednjeg kola sportski pozdrav svima...

OFK Paljuvi 6 : 1 Dokmir
Pambukovica 4 : 2 Zvizdar
Murgaš 2012 1 : 3 Kalenić
Sloga 3 : 0 Čučuge