Ubedljiva pobeda R.K "Buducnost" iz Alibunara

23.10.2010. godine u Alibunaru odigrana je rukometna utakmica Druge Srpske lige-Južni Banat  izmedju domaće ekipe R.K Budućnost iz Alibunara i gostiju R.K Dinamo 2 iz Pančeva koju je vodio sudijski par Antić-Antić.

Prvo poluvreme domaća ekipa je otvorila jako dobro i brzim kontra napadima i šuteva sa bekovskih pozicija ubrzo napravila nedostižnu razliku. Početkom drugog poluvremena ekipa Dinama uspela je da pruži značajnini otpor ali samo do 40. minuta kada su domaći pojačali napad uvodjenjem bekovske linije Bitević Nemanje, Kolić Nihada i Petić Damira ,kao i pivota Tubić Željka  te su opet napravili razliku od čak 19 golova koji su za znatno slabiju ekipu Dinama bili nedostižni u ovom trenutku, i time utakmicu priveli kraju sa rezultatom 39:20 za ekipu R.K Budućnost iz Alibunara.