Zona Istok: Malošište - BSK (Bogovina) 0:1

Na stadionu Sveti Ilija u Malošištu odigran je susret 20. kola Zone "Istok" izmedju domaćina ekipe Malošišta i gostujućeg tima BSK iz Bogovine. Uzbudljivom suspetu je prisustvovalo 600 gledalaca. Glavni arbitar meča bio je Stefan Prvulović iz Zaječara.

Već u 2. minutu utakmice gosti dolaze do vođstva od 0:1 greškom štopera domaćih što će se na kraju ispostaviti kao konačan rezultat. Da ovaj rezultat ostane do kraja utakmice potrudio se i glavni sudija Stefan Prvulović koji je direktno uticao na rezultat svojim suđenjem koje nije bilo na  zavidnom nivou već u rangu opštinske lige, a ne Zone "Istok". Dva jedanaesterca za domaćina "takozvani" glavni sudija ne svira, već daje žute kartone za simuliranje. Kako je sudio glavni sudija Stefan Prvulović iz Zaječara govori i činjenica da su fudbaleri Malošišta završili utakmicu sa 10 žutih kartona, 2 crvena i isključenje trenera Malošišta u 70. minutu.

Zona Istok je kvalitetna liga i ovakve sudije kao što je Stefan Prvulović trebalo bi biti sankcionisati i vratiti u opštinsku ligu, jer nisu dorasli zonskom rangu takmičenja. Do kraja meča fudbaleri BSK-a su zadržali rezultatsku prednost od 0:1 svojom borbenošću i uz veliku pomoć glavnog sudije.