PLS: Odžaci - Inđija 2:3

Inđija je silovito ušla u ovaj Vojvođanski derbi. Već u drugom minutu utakmice je bilo 0:1 za zeleno bele. Strelac vodećeg gola za Inđiju je bio sve bolji plejmejker u timu Bosančić. Bila je to izrađena akcija gosta i Kronić je rano bio matiran.

Pokušavao je i domaćin da postigne gol u prvom delu meča. Gađali su okvir gola Kneževića. Galić je u tom 30. minutu pogodio prečku gosta. Uz to Odžačani su još jednom pogodili stativu Kneževića, a gost je sve to kaznio u sam smiraj prvog dela meča.

Bio je to 41. minut kada je brzonogi Krstanović zatresao mrežu Kronića za 0:2. Bio je to i rezultat poluvremena.

U drugom delu meča još tri gola. Prisutni gledaoci sigurno nisu zažalili što su bili na stadionu nekadašnjeg superligaša, Hajduka iz Kule.

Domaćin sebi otvara nadu u preokret u 74. minutu. Tada je Tiodorović savladao Bojana Kneževića za 1: 2 i učinio ovaj meč neizvesnijim.

Ipak gosti u rezultatskom smislu stavljaju tačku u 87. minutu. Brzonogi Dolmagić je ponovo "eksplodirao" i u svom maniru je zatresao mrežu domaćina za 1:3.

Do kraja Odžačani postižu još jedan gol. Ispostavilo se to i nedovoljan za bar remi. Strelac za konačnih 2: 3 je bio Pobulić u 90. minutu.

Inđija je odigrala "sportski" kako je i najavila pred ovaj meč. Za Odžačane je ovo najverovatnije bio oproštajni meč od prvoligaškog društva.

Kula. Gradski stadion, gledalaca oko 100. Sudija: Nemanja Gajdobranski iz Novog sada, pomoćnici: Dragan Peranović iz Šajkaša i Svetlana Bilić iz Rume. Četvrti sudija: Nenad Minaković iz Novog sada. Delegat: Nenad Nikolić iz Lovćenca. Strelci: Tiodorović 74' i Pobulić 90' - Odžaci, Bosančić ', Krstanović 41' i Dolmagić 87' - Inđija. Žuti kartoni: Ponjević 8', Tiodorović 33', Potkozica 63' i Babić 72' - Odžaci, Simunović 40', Ilić 67', Ivanović 70' i Kovačević 89' - Inđija.

Odžaci: Kronić, Ponjević, Veselinović (Pobulić 46'), Perišić, Babić, Tiodorović, Tutnjević, Mijailović (Svitić 46'), Galić, Matijević, Đorović (K) (Potkozica 46'). Trener: Goran Lazarević.

Inđija: Knežević, Dolmagić, Marković, Simunović, Višnjić (Todorović 87'), Todić, Ivanović, Krstanović (Bičkeji 76'), Kovačević, Bosančić, Lemajić (K) (Ilić 63'). Trener: Spasoje Jelačić.