Dunđerski iz Voljčinca osvojio Kup FSO Žitorađa

Fudbaleri Dunđerskog iz Voljčinca osvojili su Kup FSO Žitorađa, jer su danas potpuno zasluženo savladali Real iz Jasenice sa 7:0. Svih sedam golova postignuto je u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu smo gledali jednu lošu fudbalsku predstavu, a možda ključni trenutak se dogodio u 43. minutu, kada Stefan Zdravković, štoper Reala, nije iskoristio jedanesterac za svoju ekipu.

Ekipa iz Voljčinca je prvi gol postigla u 47. minutu, a zatim su se golovi ređali kao na filmskoj traci. Tim iz  Jasenice je mogao da bude poražen  i ubedljivije, ali odbrane njihovog golmana su sprečile teži poraz  Reala. Inače, u ovogodišnjem takmičenju za Kup , učešće je uzelo 10 ekipa, a nisu učestvovali FK Žitorađa, FK Svetlost iz Badnjevca i FK Tatko iz Stare Božurne. Pobedniku je po završetku utakmice uručen pehar, kao i poraženom. Na današnjoj fudbalskoj utakmici od aktivnog suđenja su se oprostili sudije Goran Jovanović, Tomislav Mitrović i Goran Anđelković, koji su od FS Žitorađe dobili prigodne poklone.

Pobeda 0 : 3 Polet
Partizanski put 0 : 3 Mladost 1982