Ribnik uknjižio nova tri boda na svom terenu

Fudbaleri Ribnika obradovali su svoje navijače pobedivši vrlo dobru ekipu Naupare rezultatom 2:1 i sada se nalaze na 9. mestu tabele sa 11 osvojenih bodova. Prvo poluvreme proteklo je u znaku gostiju što su potvrdili i vodećim  pogodkom u 33. minutu strelac je bio Mladenović.

FK Ribnik

U nastavku susreta domaći su se otvorili i krenuli na sve ili ništa. Takva igra donela im je izjednačenje 1:1 a pogodak je postigao Toskić u 49. minutu. Isti igrač svojim drugim pogodkom overio je pobedu domaćih kada je iz opravdano dosuđenog jedanaesterca u 79. minutu pogodio mrežu gostiju i time obezbedio tri nova boda svome timu.

Utakmicu je sudio Stefan Topolac a mahali su Vanja Matović i Marko Spasojević. Dužnost delegata profesionalno je odradio Slavoljub Blagojević iz Varvarina. Od početka do kraja utakmica je bila borbena i napeta.Naredno kolo Ribničani su slobodni a u 11. kolu gostuju kod Knez Lazar 2015.

Ribnik 2 : 1 Naupare
Knez Lazar 2015 2 : 0 13. April
Čitluk 3 : 1 Parunovac
Sloga (D) 1 : 1 Mačkovac
Šanac 0 : 0 Jastrebac
Kupci 5 : 2 Blagotin
Vinogradar 1 : 1 Juhor
FUD 2 : 1 Donji Kopaonik