11.11.2017 Administrator

Radnički do druge pobede u nizu

Rukometaši Radničkog 1964 su u sedmom kolu Super B lige zabeležili pobedu u Prokuplju protiv ekipe Topličanina rezultatom 26-28,poluvreme 7-14.

Nakon izjednačenog početka utakmice gosti preuzimaju kontrolu utakmice u svoje ruke i 22-om minutu dolaze do velikih 6 golova prednosti ( 4-10) i sigurnom igrom rešavaju ovaj period rezultatom 7-14.Briljirao je na golu Radničkog Ognjen Jovanović koji je u konačnom skoru zabeležio čak 19 odbrana.

Početkom drugog poluvremena viđena je izjednačena igra,ali su domaćini zaigrali angažovanije i u 44-om minutu smanjuju na 3 gola razlike ( 15-18). Radnički se odupreo ovom pritisku Topličanina,međutim usledio je još jedan nalet domaćina koji dolaze do izjednačenja u 59-om minutu ( 26-26 ),ali Kragujevčani golovima Stevanovića i Poskuricu stavljaju tačku na ovaj meč.

Najefikasniji u redovima Topličanina je bio Ljubomir Janićijević sa 10 golova a kod gostiju Vladimir Dobrosavljević sa 7 pogodaka.  U narednom kolu Kragujevčani će ugostiti ekipu Novog Pazara.

RK Topličanin –RK Radnički 1964 : 26-28 (7-14)

Prokuplje: Hala “Dr.Zoran Đinđić”. Gledalaca : 300
Sudije: Dušan I Željko Vasiljević
Sedmerci:  Topličanin 3(2), Radnički 3(3)
Isključenja:Topličanin 12 min, Radnički 16 min
Igrač utakmice : Ognjen Jovanović

Topličanin : Stošić, Milosavljević 1, Nikolić, Jovanović 2, Vukadinović, Manić, Kostić, Nikolić 1, Mitrović 1, Cvetković 4, Stošić, Simić, Jovanović, Stefanović 7, Dinić, Janićijević 10.

Radnički 1964 :  Bogićević, Blagojević, Milosavljević 2, Đukić, Stošić 3, Ristić, Dobrosavljević 7, Radivojević, Knežević 4, Simić 3, Stevanović 3, Radenović 1, Poskurica 4, Bogdanović , Jovanović ( 19 odbrana) , Janićijević 1.

Topličanin 26 : 28 Radnički 1964
Lokomotiva 23 : 26 Dubočica 54
Zlatar 31 : 27 Planinka Prolom voda
Vranje 1957 33 : 27 Bela Palanka
Novi Pazar 32 : 25 Priboj
Hajduk Veljko 38 : 26 Karađorđe