Kosanica sa devet igrača izborila remi u Mijatovcu

U 2. kolu Zone Zapad Kosanica i Jedinstvo igrali su danas u Mijatovcu nerešeno 1:1 (0:0). U 55. i 60. minutu igrači Kosanice Milićević i Popović dobili su crvene kartone pa su Kuršumličani nastavili utakmicu sa devet igrača. Velo brzo domaćini su poveli sa 1:0 ali to nije deprimiralo goste pa su poslednjih 20 minuta, iako brojlano slabiji, preuzeli igru u svoje ruke i stvorili nekoliko izglednih prilika. Jednu od njih iskoristio je Nikola Jovanović u 88. minutu i izjednačio rezultat.

Trener Kosanice Bojan Pećaranin kaže da je utakmica svih devedeset minuta bila veoma tvrda i da je s obzirom na okolnosti zadovoljan nerešenim rezultatom.U sledećem kolu Kosanica dolekuje Levač iz Rekovca.

Ostali toplički klubovi postigli su sledeče rezultate: Topličanin je kod kuće pobedio Bošnjane sa 3:0, Žitorađa je takođe kao domaćin bila bolja od Morave 1918 iz Ćuprije sa 1:0, dok je Jastrebac juče izgubio u Despotovcu od Sloge sa 2:1.