Kakav gol Topalovića za pobedu Kuršumlije nad Topličaninom

U 3. kolu Super B lige rukometaši Kuršumlije pobedili su sinoć na svom parketu Topličanin sa 28:27 (16;12). Pobednički gol postigao je Miloš Topalović iz deveterca na kraju utakmice.Toplički derbi opravdao je očekivanja. Igralo se ćvrsto, muški ali bez ijednog grubog starta.

Kuršumlija je vodila od početka utakmice do 40. minuta kada su igrači Topličanina uspeli prvi put da izjednače i čak povedu. Do poslednjeg minuta utakmice igralo se gol za gol.

U poslednji minut ušlo se sa rezultatom 27:27. Na samom kraju Topličanin je napravio faul. Vreme je isteklo i ostalo je samo da Kuršumlija izvede deveterac. Loptu je uzeo Miloš Topalović i pravim projektilom pokupio paučinu na mestu gde se spajaju stativa i prečka. Bio je to gol za pobedu.

Radnički 1964 30 : 25 Bela Palanka
Lokomotiva 31 : 29 Žitorađa
Zlatar 33 : 38 Dubočica 54
Kuršumlija 48 : 19 Pobednik
Hajduk Veljko 24 : 23 Priboj
Topličanin 26 : 17 Vranje 1957