Još jedna pobeda Gučeva

Gučevo 1929 nastavlja pobedonosnu seriju u Opštinskoj ligi Loznice. Izabranici Vladimira Negovanovića Šekija u derbiju osmog kola danas su u Trbušnici savladali tim TE Gučevo - 2:1 (1:0). U duelu dva istoimena komšijska kluba, prikazana je zavidna borbenost i dopadljiva igra, ali je pobeda pripala iskusnijim igračima iz kraljevske Banje Koviljače.
Gosti su poveli u 33 minutu. Mrežu je pogodio Vlastelica sa desetak metara nakon dobrog proigravanja Tomanovića. Kapiten Vladimir Tomanović svoju dobru igru krunisao je u 72. minutu prelepim  pogotkom sa 25 metara.
Domaći igrači su do kraja uspeli da postignu pogodak za konačnih 1:2, kada se rezervista Petrović dobro snašao u gužvi pred golom Mišića.
Gučevo 1929 je prvo sa 22 bodova,  ispred Studenca iz Gornje Koviljače sa 19 bodova, koji u nedelju gostuje Jelavu.
Jesenju polusezonu Gučevo 1929 završava naredne subote, kada će ugostiti ekipu Mladosti sa Gradilišta.
TE Gučevo - Gučevo 1929   1:2 (0:1)
Igralište u Trbušnici. Sudija: Branivoje Kulić (Klupci). Pomoćne sudije: Goran Savić (Loznca),  Dejan Mitrović (Lozničko Polje).
Gučevo: Vučetić, Vuković, Milutinović, Radić, Stojaković, Jezdić, Biberčić, Pavlović, Ignjatović, Andrić  Igrali još: Lukić, Ninić, Petrović.
Gučevo 1929: Mišić, Purtić, Gajić, Savić, Matić, Trifunović, Negovanović, Aleksić, Vlastelica, Tomanović, Lukić. Igrali: Krsmanović, Karličić, Vasiljević, Đurđević.

Jelav 2 : 2 Mladost (DB)
Luk 4 : 1 Granit
Mladost (G) 0 : 11 Gučevo 1929
TE Gučevo 1 : 1 Sloga
Hajduk 0 : 2 Studenac