Srpska liga Istok: Car Konstantin - Vlasina 5:2

Pred oko 400 gledalaca na Stadionu na Bubnju u Nišu, Car Konstantin je dočekao ekipu Vlasine iz Vlasotinca. Odlično su počeli "carići", vec u 4. minutu su poveli prvim od tri gola Miloša Vasiljevića nakon centaršuta posle faula sa desne ivice kaznanog prostora. Samo 15-ak minuta kasnije isti igrač je povećao predost iz gotovo iste situacije. U poslednjim sekundama prvog poluvremena Car Konstantin je došao do trećeg gola posle šuta sa ivice šesnaesterca.

U istom ritmu "carići" su nastavili i u drugom poluvremenu i još jednim golom Miloša Vasiljevića posle centaršuta ovoga puta sa leve strane osigurali pobedu. Kada su svi pomislili da je došlo do "petarde" sudija je poništio potpuno regularan gol Car Konstantina. Tada se budi ekipa Vlasine. Za pet minuta su postigli dva gola, ali to je sve što su uspeli. U nadoknadi vremena konačan rezultat je postavio Nikola Mirčić posle centaršuta koji je prevario golmana Vlasine. Ovom pobedom ekipa Cara Konstantina je došla do 5. mesta, dok su Vlasotinčani ostali prikovani na dnu tabele bez ijednog boda i sa gol razlikom 2:10.

Radnički (P) 1 : 2 Radnički (S)
Žitorađa 3 : 0 Svrljig
Timok 0 : 0 Hajduk Veljko
Car Konstantin 5 : 2 Vlasina
Kopaonik 1 : 0 Sloga
Dinamo 3 : 1 Trgovački (J)
Trstenik PPT 0 : 1 Borac (B)
Radnik 3 : 1 Balkanski