Tijani zlato a Aniti bronza

Na održanom Pojedinačnom prvenstvu Džudo saveza Srbije za kadete i kadetkinje u Nišu, učestvovala su i tri takmičara džudo kluba Goč iz Vrnjačke Banje.

Tijana Pljevaljčić je u kategoriji do 52kg osvojila zlatnu medalju a njena klubska drugarica Anita Radulović osvojila bronanu medalju u kategoriji do 48kg.

One su ovim uspehom izborile plasman na Pojedinačno prvenstvo Džudo Saveza Srbije za kadete i kadetkinje koje će se održati 16. februara ove godine u Beogradu.

Treći takmičar nije imao sreće iako se dobro borio Andrija Petrašinović u kategoriji do 66kg osvojio je 10. mesto, saznajemo od predsednika ovog vrnjačkog trofejnog kluba Zorana Stamenića.

Tijana Pljevaljčić i Anita Radulović mlade vrnjčanke uspešne takmičarke džudo kluba Goč