7+ U KNEZEVCU

U goleadi u Kneževcu, Kaluđerica slavila 4-3.

Utakmicu u kojoj je vidjeno 7 golova bolje su otvorili fudbaleri Penjarola, koji su poveli golom iz slobodnog udarca. Izjednačenje donosi visoki napadač Prošić na asistenciju Palalića. Sjajan solo prodor i pogodak Vasilića za preokret i odlazak na odmor sa 2-1. Kao prvo, i drugo poluvreme otvara bolje protivnik 2-2. A onda opet dva pogodka naših momaka Gašić glavom nakon centaršuta Bradića 3-2, Prošić na asistenciju N.Pešića 4-2. Uspeo je protivnik da unese pogodkom neizvesnost ali ne više od toga 4-3. Utakmica je odigrana po fenomenalnim uslovima pored 7 golova, dva puta su pogadjani okviri gola na obe strane. Želimo da se zahvalimo našim novim prijateljima FSU Penjarol na fer i korektnoj igri i da ima poželimo sve najbolje u nastavku sezone. Sportski pozdrav.