OL Smederevo: Drugovac - Petrijevac 5:0

Posle hladnog tuša u prijateljskoj utakmici od Kolarca fudbaleri Drugovca zasluženo su,  na kraju i  ubedljivo savladali ekipu Petrijevca. U prvom poluvremenu nekokliko prilika propustioo je Mladen Karić a vodjstvo domaćima doneo je rezervni centarfor, bivši golman Pavlović Ivan popularni Kire. Prvo je Mladen Karić sjajno izveo slobodan udarac sa nekih 20 - ak metara pogodio stativu,  lopta je otišla na levu stranu, sjajno je ispratio Mirković Marko Isa centrirao na prvu i  Kire Pavlović je samo smestio loptu u mrežu.
U drugom poluvremenu na 2:0  je povisio Nikola Živojinović, obisao je golmana i smestio loptu u mrežu. Gostima je kasnije isključen igrač i posle toga Drugovčani su jos tri puta zatresli mrežu gostiju. Posebnu pohvalu zaslužuju golovi Mladena Karića iz slobodnog udarca i Milić Vladislava koji je sjajno šutirao iskosa sa nekih 20 metara, neodbranjivo pored stative. Sledece nedelje sledi derbi možda i jesenjeg dela grupe Šumadija. Sastaju se dve ekipe sa maksimalnim učinkom Podunavac iz Udovica i Drugovac. Biće to istinski ispit za mladi sastav Drugovca, koji je u prva tri kola postigao 12 golova a primio samo jedan i ide na noge lideru iz Udovica koji ima bolju gol razliku.

Podunavac 7 : 0 Vučak
Drugovac 5 : 0 Petrijevac
7. Jul 0 : 1 Badljevica
Landol 1 : 1 Ravni Gaj