Omladinci Čukaričkog drugi put u sezoni savladali Partizan!

Omladinci Čukaričkog drugi put u sezoni savladali Partizan!-AndrijaFratrović,MilutinVidosavljević-

Čukarički – Partizan 3:1 (2:0)

Strelci: 1:0 – Vidosavljević u 7. iz jedanaesterca, 2:0 – Fratrović u 19, 3:0 – Vidosavljević u 46, 3:1 – Pavlović u 57. minutu iz jedanaesterca.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 300. Sudija: Lazar Lukić. Pomoćnici: Dragan Bogićević i Bojan Banović. Žuti kartoni: Fratrović (Čukarički), Kašiković, Balaž, Đorđević (Partizan).

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović, Bakić, Terzić (od 90+1. Lončar), Rakonjac (od 78. Ilić), Nikčević (od 86. Bosančić), Radojičić, Fratrović, Kamenović, Markov (od 65. Daničić), Vidosavljević (od 86. Mihailović).

PARTIZAN: Bondžić, Radmanovac (od 46. Ćorković), Vujić, Pantazis, Balaž, Vještica, Stanojlović (od 81. Zuvić), Kašiković, Pejović (od 55. Đorđević), Pavlović, Janković (od 55. Tejić).

I drugi put u sezoni Čukarički je savladao Partizan. Posle ubedljivih 7:2 jesenas u „Zemunelu“, Brđani su ostvarili još jedan vredan trijumf protiv crno-belih – 3:1, kojim su nastavili šampionsku trku.

Vrlo brzo su izabranici trenera Velička Kaplanovićča došli do dva gola prednosti. Najpre je iz opravdano dosuđenog jedanaesterca pogodio Milutin Vidosavljević u sedmom minutu, a samo 12 minuta kasnije prednost je udvostručio Andrija Fratrović – 2:0. Taj rezultat bio je aktuelan i na poluvremenu.

Međutim, samo što je počelo drugo poluvreme, Čukarički je postigao i treći, a Vidosavljević svoj drugi gol na ovom meču, ovoga puta iz igre. Do kraja susreta, Partizan je smanjio iz jedanaesterca, Pavlović je prevario Mićovića za konačnih 3:1. Naredni duel omladinci Čukaričkog igraće 13. aprila protiv Trajala u Kruševcu.

BASK 0 : 1 Voždovac
Vojvodina 2 : 0 Jedinstvo
OFK Beograd 1 : 0 Internacional
Dinamo (P) 0 : 0 Rad
Radnički (N) 1 : 0 Spartak ŽK
Čukarički 3 : 1 Partizan
Brodarac 5 : 1 Trajal
Inđija 0 : 6 Crvena Zvezda