18.06.2012 S.Blagojević

Gradina prošla baraž posle penala

Baraž za popunu prve lige Rasinskog okruga između drugoplasiranih timova Gradske lige Kruševca ekipe Čitluka i drugoplasirane ekipe Druge lige Rasinskog okruga Gradine iz Trsteničkog predgrađa Pejovac doneo je kvalitetan fudbal u koje je Gradina tek posle izvođenja kaznenih udaraca obezbedila plasman u Prvu ligu Rasinskog okruga. U prvom delu igre ekipa Čitluka je bila bolja imala vođstvo a njeni igrači su čak četiri puta pogađali okvir gola Gradine. U drugom delu Čitlučani su opstrukcijom igre pokušali da sačuvaju vođstvo što im se osvetilo jer je u četvrtom minutu nadoknade vremena Miloš Jovanović izjednačio na 3: 3 što je dovelo do izvođenja penala. Meć je rešen tek u šestoj seriji kad je Srđan Pavlović promašio penal za Čitluk a Gradina pogodila i otišla u Prvu ligu Rasinskog okruga. Na kraju treba istaći izvanredno suđenje Dejana Anđelkovića saveznog fudbalskog sudije iz Kruševca.

ČITLUK-GRADINA 3:3 (2:1) 5:6 posle iѕvođenja penala. Strelci: 0: 1 Miloš Jovanović u 10, 1: 1 Filip Karajović u 25, 2: 1Igor Pavlović u 55, 2: 2 Todorović u 80, 3;2Igor Pavlović u 82 iz KU. 3: 3 Miloš Jovanović u 90*4 minutu. Strelci iz KU: Pavlović, Filip Karajović, Adnađević, Miljković i Simić (Čitluk), Todorović, Miloš Jovanović, Milić, Mandžukić, IGRAČ UTAKMICE: Miloš Jovanović (GRADINA). Milovanović i Bošković (Gradina). Stadion Trajala , gledalaca 500. Sudija Dejan Anđelković7, 5 (Kruševac). Opomenuti igrači: Žujković, Adnađević, Miljković i Ivanović (Čitluk) i Bošković, Miloš Jovanović, Todorović i Milić (Gradina):

ČITLUK: Ivanović 5, 5, Maksimović 7, Adnađević 7, 5, Srđan Pavlović 6, Filip Karajović 7, Miloš Karajović 7, Nemanja Pavlović- (Miljković 6)Žujković 6, 5 (Pašić-), Simić 6, Gašić 7 (Ković-), Igor Pavlović 7, 5:

GRADINA: Stanojević 5, 5, Bošković 6, 5, Todorović 7, Milovanović 6, 5, Bošković 7, 5, Džamić 6, 5, Maksimović 6, 5 (Vasović-), Miloš Jovanović 8, Mandžukić 7, Milić 6, 5, Ignjatović 7