NZ: Malošište - Jedinstvo 3:1

Stadion Sveti Ilija u Malošištu, gledalaca 600. Ekipa Malošišta dočekala je novajliju u Niškoj zoni ekipu Jedinstva iz Grdelice. Od samog početka utakmice ekipa Malošišta krenula je ofanzivno i stavila do znanja gostujućim igračima da zele sva tri boda, i već u 8 minutu kapiten domaćih Ivan Milenković imao je odličnu šansu ali golman Jedinstva na visini zadatka. Samo 5 minuta kasnije odlična duga lopta jednog od najiskusnijih u ekipi Malošišta Ivana Vaskovića ka centarforu Anđelkoviću koji daje iz prve loptu na drugu stativu ka Milenkoviću koji klizećim startom ne uspeva da prosledi loptu u mrežu. Svaki pokušaj gostujućih igrača da priđu golu Malošišta osujetila je vidno raspoložena odbrana na čelu sa golmanom Mitom Đorđevićem i oba štopera Nikolom Mitićem i Markom Mitrovićem. U 45. minutu posle uigrane akcije domaćih Saša Cvetković ulazi u šesnaesterac Jedinstva klizećim startom ruši ga štoper gostiju, sudija pokazuje opravdano na belu tačku, kapiten Milenković siguran sa bele tačke 1:0 za Malošište sto je i konačan rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Malošište nastavlja sa ofanzivom i u 55. minutu ekipa Jedinstva kreće u kontra napad i posle gužve u šesnaestercu domaćih najbolje se snalazi centarfor Jedinstva i postiže pogodak za 1:1. To nije obeshrabrilo igrače Malošišta i samo 10. minuta kasnije gužva u šesnaesterac Jedinstva posle volej udarca sa nekih 20 metara lopta se odbija do Anđelkovića i odbrambeni igrać Jedinstva izbija mu loptu ali u svoju mrežu za 2:1. U nastavku utakmice sigurna igra Malošišta i u 84. minutu igrac sa brojem 8 Darko šutira ka golu Jedinstva ali je taj šut zaustavio štoper Jedinstva rukom i sudija ponovo opravdano pokazuje na belu tačku, Milenković ponovo siguran i postavlja konačan rezultat Malošište:Jedinstvo 3:1. Od samog početka utakmice ekipa Malošišta krenula je ofanzivno i stavila do znanja gostujućim igračima da zele sva tri boda, i već u 8 minutu kapiten domaćih Ivan Milenković imao je odličnu šansu ali golman Jedinstva na visini zadatka. Samo 5 minuta kasnije odlična duga lopta jednog od najiskusnijih u ekipi Malošišta Ivana Vaskovića ka centarforu Anđelkoviću koji daje iz prve loptu na drugu stativu ka Milenkoviću koji klizećim startom ne uspeva da prosledi loptu u mrežu. Svaki pokušaj gostujućih igrača da priđu golu Malošišta osujetila je vidno raspoložena odbrana na čelu sa golmanom Mitom Đorđevićem i oba štopera Nikolom Mitićem i Markom Mitrovićem. U 45. minutu posle uigrane akcije domaćih Saša Cvetković ulazi u šesnaesterac Jedinstva klizećim startom ruši ga štoper gostiju, sudija pokazuje opravdano na belu tačku, kapiten Milenković siguran sa bele tačke 1:0 za Malošište sto je i konačan rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Malošište nastavlja sa ofanzivom i u 55. minutu ekipa Jedinstva kreće u kontra napad i posle gužve u šesnaestercu domaćih najbolje se snalazi centarfor Jedinstva i postiže pogodak za 1:1. To nije obeshrabrilo igrače Malošišta i samo 10. minuta kasnije gužva u šesnaesterac Jedinstva posle volej udarca sa nekih 20 metara lopta se odbija do Anđelkovića i odbrambeni igrać Jedinstva izbija mu loptu ali u svoju mrežu za 2:1. U nastavku utakmice sigurna igra Malošišta i u 84. minutu igrac sa brojem 8 Darko šutira ka golu Jedinstva ali je taj šut zaustavio štoper Jedinstva rukom i sudija ponovo opravdano pokazuje na belu tačku, Milenković ponovo siguran i postavlja konačan rezultat Malošište:Jedinstvo 3:1. Stadion Sveti Ilija u Malošištu, gledalaca 600. Ekipa Malošišta dočekala je novajliju u Niškoj zoni ekipu Jedinstva iz Grdelice.